MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 12275126
nr 1227 5126
Stolar
2 st, gustavianska provinsarbeten
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:44:26
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)